
Набір бурів по бетону Bosch, SDS-Plus, 5шт
- В наявності
- Код: ER_2.608.833.911
645 ₴
626 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір з п'яти зносостійких свердел Bosch SDS-Plus-5X. Бури з центрирующим вістрям точно проходять армований бетон, цегляну кладку, бетон. Чотири ріжучі кромки свердла застережують його застрявання в арматурі. Чотири спіралі ефективно відводять пил.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Набір | Так |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
- Ціна: 626 ₴
