
Свердлильний верстат настільний Bosch PBD 40 (0603B07000)
- Готово до відправки
- Код: ER_0.603.B07.000
15 050 ₴
14 789 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис: Свердлильний верстат Bosch PBD 40
Свердлильний верстат Bosch PBD 40 - це двошвидкісний верстат для робіт зі свердління в різних матеріалах. Вибір швидкості попередній, встановлюється за допомогою перемикача. Наявність системи Bosch Constant Electronic дозволяє автоматично регулювати потужність, адаптуватися до навантаження і забезпечує стабільну швидкість. Верстат має швидкозажимний патрон для швидкої заміни оснастки. Майстер може працювати безпечно завдяки блокуванню двигуна у непередбачених ситуаціях.
Комплект поставки:
- Паралельний упор
- Швидкороз'ємний затискач
Преимущества для пользователя:
- Двигун 710 Вт
- двошвидкісний редуктор зі швидкостями 200-850 і 600-2500 обертів на хвилину дозволяють оптимально працювати з різними матеріалами; 1-а передача для свердел великого діаметра, 2-а - для малого
- плавний підбір числа обертів з регулятором
- система Bosch Constant Electronic - відмінний результат без ймовірності перевантаження
- налаштовуване число обертів за допомогою спеціальної діаграми, для конкретного матеріалу
- швидкозажимний свердлильний патрон для насадок з хвостовиками діаметром від 1,5 до 13 мм
- автоматичне затягування свердла без допомоги рук або ключів
- блокувальне кільце для надійної фіксації
- для точної роботи встановлено лазер 2 класса и типа 650 нм<1 мВт: увімкнення здійснюється кнопкою, при цьому на монітор виводиться значок
- обмежувач глибини
- блокування роботи двигуна: захист майстра та інструмента
- захист від самовільного запуску виключить запуск після відновлення подачі живлення
- при підвищеному навантаженні або ж тоді, коли робоча температура вище допустимої робочої, відбувається автоматичне відключення верстата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.2 кг |
| Габарити | 330x350x30 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутової |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | - Свердлильний верстат; торцевий ключ;-затискач; — паралельний упор; — інструкція з експлуатації; — гарантійний талон |
| Максимальні оберти | 850 об./хв 2500 об./хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Мінімальні оберти | 200 об/хв 600 об/хв |
| Потужність, Вт | 710 Вт |
| Призначення | для виробництва меблів |
| Оброблюваний матеріал | для металу |
| Живлення | от сети |
| Регулювання частоти обертання шпинделя | ступенева |
| Країна походження | Германия |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип встановлення | Настільний |
| Хід шпинделя | 90 мм |
| лазерна розмітка | Да |
- Ціна: 14 789 ₴



