
Шуруповерт-дрель Ryobi ONE+ RAD1801M кутовий, без АКБ і ЗУ (51330066)
- Готово до відправки
- Код: ER_5133001166
2 899 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Опис моделі Ryobi ONE+ RAD1801M кутової, без АКБ і ЗУ (513001166)
Дрель-шуруповерт 51330066 спроектований для скрильних і кріпильних робіт у важкодоступних місцях. Модифікацію високо оцінили майстри, які займалися виготовленням меблів, монтажу вбудованих шаф, конструкцій, оздоблення приміщень та ремонтів техніки. АКБ і ЗУ не входять до комплектації.
Особливість і переваги моделі ONE+ RAD1801M (51330066):
- За допомогою щеткового електропередачі можна встановити тривалі навантаження, які мають належну потужність для продуктивного функціонування.
- обладнання змінюється оперативно і без зусиль за рахунок швидкозажимого патрона;
- блокування шпинделя гарантує безпеку користувача при перестановці при перестановці ресурсів;
- Біти і шурупи стримуються на основі електроінструменту за рахунок намагничного майданчика;
- Робоча область з чудовим оглядом завдяки інтегрованому світлодіоду;
- мати гальма допомагає повністю контролювати ситуацію;
- Частота перевертів регулюється дією натискання кнопки, що надає вам індивідуальний підхід до завдання.
- Важкі накладки на ручці дають товстий обхват долоні.
3 причини купити Ryobi ONE+ RAD1801M (51330066):
- Японські виробники використовують сучасні технології та довговічні матеріали.
- Комфортне утримання пристрою за вузький корпус-рукоятку;
- Приналежність до родини ONE+ дозволяє використання одного блока живлення більш ніж до 50 бездротових інструментів бренду.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.83 кг |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 10 мм |
| Габарити | 336х141х76 мм |
| Функція реверсу | Да |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | - Дриль-шурупокрут; - двостороння біта; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон; *акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Серія | Ryobi ONE+ |
| Країна походження | Японія |
| Тип пристрою | кутовий шурупокрут |
| Клас | Професійний |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип інструмента | шурупокрути |
| Максимальні оберти | 1100 об./хв |
| Режими роботи | безударний |
| Тип двигуна | щітковий |
| Максимальний діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Призначення | для дому та дачі для будівельних робіт |
- Ціна: 2 899 ₴






