
Акумуляторна ударна дель-шуруповерт Bosch UniversalImpact 18 (2 ак). (06039C8101)
- Немає в наявності
- Код: ER_0.603.9C8.101
6 024 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Bosch UniversalImpact 18 (2 ак.) (06039C8101)
Дрель-шуруповерт Bosch UniversalImpact 18 - універсальний інструмент для виверження отворів і встановлення міцності, з'єднання деталей. Функція удару дозволяє свердлити цегляні кладки. Акумуляторна модифікація забезпечує максимально вільне виконання поставлених завдань в умовах обмеженого простору.
Особливість і переваги моделі UniversalImpact 18 (06039C8101):
- За допомогою електроніки можна змінити рух силою тиску на пускову кнопку під різні розв’ язання завдання.
- 20+2 позиції конфігурації крутого моменту служать для оптимального налаштування техніки під розміром шурупа;
- дві робочі швидкості під свердлинні та монтажні роботи;
- Вжито системний захист блоків живлення від глибокого розряду, перезавантаження, перегрівання Bosch Electronic Cell Protection (ECP);
- швидкопритиснений патрон забезпечує моментальну зміну інструментальних насадок;
- Ренесанс необхідний, щоб звільнити свердл і відвернути різьблення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 Ач |
| Вага | 1.3 кг |
| Тип інструмента | шурупокрути |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутової |
| Кількість АКБ у комплекті | 2 |
| Кількість режимів | 20+2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | - Дриль-шурупокрут; - 2 акумуляторні блоки (Li-Ion, 18 В, 1,5 А·год); - зарядний пристрій; - подвійна біта; - пластиковий кейс; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальна частота ударів | 27000 уд./хв |
| Максимальні оберти | 400 об/хв 1350 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 10 мм |
| Призначення | для дому та дачі для будівельних робіт |
| Живлення | акумуляторний |
| Режими роботи | ударний |
| Країна походження | Германия |
| Тип пристрою | дриль-шурупокрут |
| Функція реверсу | Да |
| регулювання обертів | Да |
- Ціна: 6 024 ₴




