
Кутова шліфмашина Bosch GWS 18-125 SL (06017A3200)
- Готово до відправки
- Код: ER_0.601.7A3.200
9 250 ₴
8 899 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис: Болгарка BOSCH GWS 18-125 SL
Болгарка GWS 18-125 SL - це компактний професійний інструмент для шліфування, обдирання та зачистки різних поверхонь. Наявність антивібраційної системи та додаткової рукоятки, що максимально знижують вібрацію, роблять роботу інструментом менш стомлюючою, навіть коли доводиться використовувати інструмент тривалий час. Інструмент має систему захисту від повторного пуску, завдяки чому болгарка не запуститься самостійно, наприклад після зникнення живлення.
Комплект поставки:
- Фланець (2605703014)
- Захисний кожух (1605510365)
- Затискна гайка (1603340040)
- Гайковий ключ (1607950043)
- Додаткова рукоятка (2602025171)
Переваги для користувача:
- потужний 1800-ватний двигун забезпечує високу продуктивність
- перегрів мотора під час інтенсивної роботи запобігає система, яка забезпечує подачу до нього повітря через вентиляційні отвори
- регулювання числа обертів від 2800 до 12000 об/хв
- болгарка зі шпинделем М14 працює з відрізними та зачистними колами 125 мм
- для заміни кіл у комплекті з інструментом йдуть гайковий ключ та затискна гайка
- захист від зворотного удару (KickBack Control) спрацьовує під час заклинювання диска у матеріалі
- захист від повторного пуску
- антивібраційна система та додаткова рукоятка
- захисний кожух встановлюється у необхідному положенні, надійно фіксується, не прокручується
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Тип інструмента | кутові шліфмашини (болгарки) |
| Висота, мм | 102 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина кабелю живлення | 4 м |
| Захист від повторного запуску | Да |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Кутова шліфувальна машина; — фланець; — захисний кожух; - затискна гайка; - гайковий ключ; - додаткова ручка; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальні оберти | 12000 об/хв |
| Мінімальні оберти | 2800 об./хв |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Особливості | підтримка постійних обертів захист від випадкового увімкнення |
| Живлення | от сети |
| Плавний пуск | Да |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Да |
| Посадковий діаметр диска | 22,2 мм |
| Розмір | середні |
| Регулювання захисного кожуха | безключове регулювання |
| Різь шпинделя | М14 |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип притискної гайки | під ключ |
| Тип схоплення | 2 руками |
| Паковання | Картонна коробка |
| регулювання обертів | Да |
- Ціна: 8 899 ₴




