
Болгарка акумуляторна Einhell TC-AG 18/115 Li - Solo (без акумулятору і ЗУ)
- Немає в наявності
- Код: ER_4431130
2 676 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Опис моделі Einhell TC-AG 18/115 Li - Solo
| Мобільний шліфувальний кут — це мрія будь - якого майстра, оскільки він забезпечує цілковиту незалежність від джерела живлення та мережних кабелів. Болгарка німецького бренду допоможе розпилити заготовку, видалити старий шар фарби, зачистити іржаву, усунути нерівність і відшліфувати покриття. Модифікація представлена в продажу без акумулятора, що значно знизило її кінцеву вартість. | ![]() |
Особливості та переваги TC-AG 18/115 Li-Solo
![]() |
|
4 причини купити Einhell TC-AG 18/115 Li - Solo
- Тривалий період використання під час інтенсивного використання у биті та на професійній роботі.
- Сумісність з акумуляторними блоками Power X-Change дозволяє використовувати одну батарею на декілька пристроїв.
- Точна складка машини, деталі якої виготовлені з довговічних матеріалів.
- Безпека оператора залежить від захисної шкіри, а також від інших конструкторських рішень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.21 кг |
| Тип інструмента | кутові шліфмашини (болгарки) |
| Висота, мм | 133 мм |
| Габарити | 133x110x265 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист від повторного запуску | Да |
| Клас | побутової |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Акумуляторна болгарка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон; *акумулятор, зарядний пристрій і диск не входять до комплекту постачання |
| Живлення | акумуляторний |
| Плавний пуск | Да |
| Розмір | маленькі |
| Регулювання передньої ручки | 3-позиційна регульована ручка |
| Серія | Einhell Power-X-Change |
| Країна походження | Германия |
| Тип пристрою | кутові шліфмашини (болгарки) |
| Ширина, мм | 110 мм |
| захист від заклинювання | Да |
- Ціна: 2 676 ₴









