
Акумуляторна вуглова шліфувальна машина Ryobi ONE + R18AG-0 (5133001903) (без акумулятору і ЗУ)
- В наявності
- Код: ER_5133001903
4 750 ₴
4 599 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Ryobi ONE + R18AG-0 (5133001903)
Ось модель болгарки від японського виробника Ryobi використовується в процесі різьблення різних металів, зачистки і шліфування твердих поверхонь. Вона забезпечує повну свободу руху для оператора під час виконання робіт, оскільки функціонує від АКБ, застосовуючи високий рівень мобільності.
Особливості і переваги моделі ONE + R18AG-0 (5133001903):
- Міцний корпус зроблений з надійного пластику, має сучасний ергономічний дизайн;
- Захист шкіри дуже легко знімається і регулюється, без необхідності застосування спеціалізованого інструменту.
- Додаткова записка встановлюється у трьох різних місцях.
- За допомогою клавіші фіксації вала шпинделя ви можете швидко заміняти поставки.
- передбачено прорізне покриття GripZone для більшої зручності робочого процесу;
- У комплектації немає акумулятора і зарядного пристрою, їх потрібно придбати додатково.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.58 кг |
| Тип інструмента | кутові шліфмашини (болгарки) |
| Висота, мм | 140 мм |
| Габарити | 140x143x363 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Захист від повторного запуску | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Кутова шліфувальна машина; - шліфувальний диск; - захисний кожух; - бічна ручка; - ключ; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон*акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Максимальні оберти | 7500 об./хв |
| Особливості | Захист від випадкового увімкнення |
| Живлення | акумуляторний |
| Плавний пуск | Немає |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Немає |
| Розмір | маленькі |
| Регулювання захисного кожуха | безключове регулювання |
| Регулювання передньої ручки | 3-позиційна регульована ручка |
| Різь шпинделя | М14 |
| Серія | Ryobi ONE+ |
| Країна походження | Японія |
| Тип акумулятора | Li-Ion Ni-Cd |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип притискної гайки | під ключ |
| Тип пристрою | кутові шліфмашини (болгарки) |
| Тип схоплення | 2 руками |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина, мм | 143 мм |
- Ціна: 4 599 ₴


