
Змінні шліфувальні руків'я Акумуляторна стрічкова пилка Einhell TE-BF 18 Li-Solo поставляється з двома легкозмінними шліфувальними
- Готово до відправки
- Код: ER_4461000
4 500 ₴
4 309 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Змінні шліфувальні рукоятки
Акумуляторна стрічкова пилка Einhell TE-BF 18 Li-Solo постачається з двома легко змінними шліфувальними рукоятками. Вузька шліфувальна насадка 9 мм особливо добре підходить для філігранної роботи і шліфування вузьких ділянок. З іншого боку, за допомогою широкої шліфувальної насадки 13 мм можна шліфувати великі плоскі поверхні.
Приладдя в комплекті
Акумуляторна стрічкова пилка TE-BF 18 Li-Solo постачається з набором шліфувальних стрічок, що складається з 12 штук. До нього входять 4 шліфувальні стрічки (довжина 457 мм) з зернистістю P60, P80, P120, по дві шириною 9 мм і 13 мм. У комплект входить практична сумка. Акумулятор та зарядний пристрій не входять у комплект.
Чиста робота
За допомогою вбудованого адаптера можна легко підключити зовнішні пилососи з приєднувальним діаметром 36 мм. Завдяки цьому робоче місце залишається чистим, а стружка або залишки шліфування будуть самостійно всмоктуватися.
Оптимальне налаштування
Шліфувальну ручку акумуляторної стрічкової пилки можна повертати на 90°, щоб безперешкодно працювати з будь-якого положення, навіть у важкодоступних місцях. Зручність використання забезпечується простою заміною шліфувальної стрічки за допомогою важеля та регулюванням стрічки за допомогою гвинта. Обі операції виконуються без використання інструментів.
Регулювання швидкості
Швидкість шліфувальної стрічки можна регулювати в діапазоні від 250 до 1700 м/мин для оптимального підстроювання до матеріалу. Це означає, що висока продуктивність шліфування за найкоротший час не є проблемою. Акумуляторна стрічкова шліфувальна машина оснащена блокуванням безперервного ходу для виконання робіт, що вимагають багато часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.13 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Напилок |
| Колір | чорний із червоним |
| Комплектація | 6 шліфстрічок шириною 13 мм (по 2 шт Р60, Р80, Р120) |
| Розмір шліфувальної стрічки | 9/13 x 457 мм |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Додаткові характеристики | підключення пиловидалення |
| Швидкість шліфувальної стрічки | 250 - 1700 м/хв |
- Ціна: 4 309 ₴









