
Кутошліфувальна машина Einhell TE-AG 230/2000
- В наявності
- Код: ER_4430840
4 960 ₴
4 749 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell TE-AG 230/2000
| Могутня кутова шліфувальня Einhell TE-AG 230/2000 - це надійний німецький інструмент серії Expert, оснащений потужним двигуном і призначений для виконання шліфування та зачистки поверхностей, а також порізи профілів та інших металевих деталей. Підтримуються диски розміром 230 мм, а швидкість обертання на холостому ходу становить 6500 об за хвилину. За допомогою встановленого двигуна потужністю 2000 В, ці параметри забезпечують високу ефективність під час обробки різних поверхонь. Одним з основних переваг болгарки є наявність системи плавного запуску, що гарантує відсутність ривків при ввімкненні. До того ж, незважаючи на міцні металеві корпуси, варто виділити невелику вагу. У цілому низький рівень шуму та вібрації збільшує рівень безпеки, а додаткова держака гарантує надійну фіксацію в руках і допомагає покращити точність роботи. Цей диск не входить у комплектацію моделі. | ![]() |
Особливості Einhell TE-AG 230/2000
![]() |
|
| Чому варто вибрати углушліфувальну машину Einhell TE-AG 230/2000 | ||
| ![]() |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення щіток | Немає |
| Антивібраційна система | Да |
| Вага | 5.9 кг |
| Тип інструмента | кутові шліфмашини (болгарки) |
| Висота, мм | 140 мм |
| Габарити | 140x160x540 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист від повторного запуску | Немає |
| Клас | побутової |
| Комплектація | - Кутошліфувальна машина; - захисний кожух; - бічна ручка; - ключ; - інструкція |
| Максимальні оберти | 6500 об./хв |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Особливості | антивібраційна функція |
| Живлення | от сети |
| Плавний пуск | Да |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Немає |
| Розмір | великі |
| Регулювання задньої ручки | Немає |
| Регулювання захисного кожуха | Да |
| Регулювання передньої ручки | 3-позиційна регульована ручка |
| Різь шпинделя | М14 |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип притискної гайки | під ключ |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина, мм | 160 мм |
| захист від заклинювання | Немає |
| пилозахисний корпус | Немає |
| регулювання обертів | Немає |
- Ціна: 4 749 ₴









