
Шліфмашина кутова Bosch GWS 24-230 P, 230мм, 2400Вт, 8500об/хв, 5.7кг
- Немає в наявності
- Код: ER_0.601.8C3.100
7 578 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий GWS 24 вивільняє 2400 Вт чистої потужності, що пришвидшує роботу; при цьому зберігається низький рівень вібрації! Новий запатентований двигун забезпечує вдвічі* вищі показники видалення матеріалу, що підвищує продуктивність, зберігаючи при цьому контроль над вібрацією. Додаткова рукоятка Vibration Control підвищує комфорт оператора. Крім того, прогумована рукоятка на задній ручці покращує зчеплення та управління інструментом.
2400 Вт чистої потужності шліфування!
- Новий запатентований двигун має високу стійкість до перевантажень та забезпечує вдвічі швидше видалення матеріалу
- Прецизійна механічна система разом із допоміжною рукояткою для контролю вібрації знижує вібрацію на 13% для користувача
- М'яка накладка на задній рукоятці покращує захват і управління інструментом під час роботи
- Підвищений захист користувача завдяки перемикачу PROtection
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
- Ціна: 7 578 ₴









