
Кутова шліфувальна машина Makita GA7020
- Немає в наявності
- Код: ER_GA7020
8 299 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис: Болгарка MAKITA GA7020
Болгарка Makita GA7020 має неймовірну довговічність і збільшену стійкістю до перегріву. Чудова система захисту від пилу і посилені конічні шестерні редуктора дозволяють значно продовжити термін служби болгарки. М'яка накладка на ручці призначена для більшого комфорту і контролю.
Комплект поставки:
- торцевий ключ
- додаткова рукоятка
- опорна шайба
- захисний кожух
Переваги для користувача:
- вдосконалена пилезахисна конструкція
- зигзагоподібне покриття якоря та посилена ізоляція статора дають можливість експлуатувати болгарку в екстремальних умовах
- лабіринтове ущільнення для захисту шарикопідшипників від пилу та забруднень
- виготовлені методом порошкової металургії шестірні забезпечують тривалий термін експлуатації
- корпус редуктора встановлюється в 4-х різних положеннях з поворотом на 90°
- можливість заміни вугільних щіток ззовні
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення щіток | Да |
| Антивібраційна система | Немає |
| Висота, мм | 200 мм |
| Захист від повторного запуску | Немає |
| Клас | Професійний |
| Максимальні оберти | 8500 об./хв |
| Потужність, Вт | 2200 Вт |
| Особливості | підтримка постійних обертів автоматичне вимкнення щіток пилозахисний корпус |
| Живлення | от сети |
| Плавний пуск | Да |
| Похибка рівня вібрації під час зачищення | 1.5 м/с.кв. |
| Похибка рівня вібрації під час шліфування | 1.5 м/с.кв. |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Да |
| Розмір | середні |
| Регулювання задньої ручки | Немає |
| Регулювання захисного кожуха | Да |
| Регулювання передньої ручки | 3-позиційна регульована ручка |
| Різь шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип притискної гайки | під ключ |
| Рівень вібрації під час зачищення | 8.5 м/с.кв. |
| Рівень вібрації під час шліфування | 2.5 м/с.кв. |
| Рівень звукового тиску | 89 дБ |
| Рівень звукової потужності | 100 дБ |
| Ширина, мм | 140 мм |
| пилозахисний корпус | Да |
| регулювання обертів | Немає |
- Ціна: 8 299 ₴
