
Шліфмашина ексцентрикова Bosch GEX 34-151, 340Вт, 150мм, 12000об/хв, 2.4кг
- В наявності
- Код: ER_0.601.372.800
10 750 ₴
10 339 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GEX 34-150 Bosch Professional - це міцна 125-міліметрова шліфувальна машина Bosch з потужністю двигуна 340Вт і високою продуктивністю знімання матеріалу. Функція константної електроніки гарантує ефективні результати навіть на складних поверхнях. GEX 34-150 оснащена новим типом шліфувальної тарілки multi-hole pad, яка забезпечує оптимальний рівень пиловидалення і може застосовуватися з шліфувальними листами з різним розташуванням отворів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 340 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
- Ціна: 10 339 ₴



