
Акумуляторна шліфувальня Bosch GWX 18V-10 (06017B0100) без АКБ і ЗУ
- В наявності
- Код: ER_0.601.7B0.100
11 760 ₴
11 309 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Bosch GWX 18V-10 (06017B0100)
Акумуляторова шліфмашина Bosch GWX 18V-10 - малогабаритна, але водночас надзвичайно потужна модель, яка характеризується чудовим рівнем продуктивності. Гарантує легке шліфування, різьблення та зачистку бетонних або металевих конструкцій.
Особливості і переваги моделі GWX 18V-10 (06017B0100):
- Новітня система X-Lock дозволяє швидко встановлювати диски без використання ключів;
- Комп’ютерна конструкція ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях.
- За допомогою датчика Drop Control шліфуваль автоматично вимикається при падінні;
- Система Kickback Control зупиняє роботу двигуна при раптовому заклиненні полотна;
- Стає стійким до прогортання шкіри, захищається від випадкового запуску, що сприяє безпечної експлуатації;
- Технологія вібрації запобігає втомі рук при тривалій роботі;
- можливість встановлення додаткової рукоятки з двох сторін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Вага | 2 кг |
| Тип інструмента | кутові шліфмашини (болгарки) |
| Габарити | 358х260х110 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Захист від повторного запуску | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Акумуляторна кутова шліфмашина; - додаткова ручка; - захисний кожух; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон; *акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Максимальні оберти | 9000 об/хв |
| Особливості | Захист від випадкового увімкнення |
| Живлення | акумуляторний |
| Плавний пуск | Немає |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Немає |
| Посадковий діаметр диска | 22,2 мм |
| Розмір | середні |
| Регулювання захисного кожуха | безключове регулювання |
| Регулювання передньої ручки | 2-позиційна регульована ручка |
| Різь шпинделя | М14 |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип пристрою | кутові шліфмашини (болгарки) |
| Тип схоплення | 2 руками |
| Паковання | Картонна коробка |
| регулювання обертів | Немає |
- Ціна: 11 309 ₴
