
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Bosch GWS 180-LI (06019H9021)
- Немає в наявності
- Код: ER_0.601.9H9.021
14 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Bosch GWS 180-LI Professional
Болгарка Bosch GWS 180-LI Professional застосовується для зачистки, відрізних робіт. Працює на Li-Ion акумуляторі 18 В ємністю 4 А/г. Працює з дисками 125 мм в діаметрі. Плавний пуск. Захист від перевантаження.
Безщіткова болгарка з плавним пуском
Опис акумуляторної кутової шліфувальної машини Bosch GWS 180-LI Professional:
- Болгарка Bosch GWS 180-LI Professional застосовується для зачистки, відрізних робіт.
- Працює від літій-іонного акумулятора. Контролювати рівень заряду дозволяє індикатор. Можливо підзарядити акумулятор при будь-якому рівні залишкового заряду.
- Система захисту від перевантажень оберігає двигун від згоряння.
- Висока продуктивність роботи забезпечена безщітковим двигуном. Він не вимагає сервісного обслуговування. Двигун має фільтр для захисту від пилу.
- Плавний пуск дозволяє почати роботу без ривка, випадкового пошкодження матеріалу.
- Болгарка захищена від випадкового пуску.
- Захисний кожух оберігає користувача від можливих травм, іскор.
- Допоміжна рукоятка може бути встановлена з двох сторін від редуктора.
Технічні особливості акумуляторної кутової шліфувальної машини Bosch GWS 180-LI Professional:
- Працює на Li-Ion акумуляторі 18 В ємністю 4 А/г.
- За хвилину роботи здійснює 11000 обертів.
- Використовуйте диск 125 мм в діаметрі.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А·год |
| Вага | 2 кг |
| Тип інструмента | кутові шліфмашини (болгарки) |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | 2 |
| Максимальні оберти | 11000 об./хв |
| Живлення | акумуляторний |
| Плавний пуск | Да |
| Посадковий діаметр диска | 22,2 мм |
| Розмір | маленькі |
| Регулювання захисного кожуха | безключове регулювання |
| Регулювання передньої ручки | 2-позиційна регульована ручка |
| Різь шпинделя | М14 |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип притискної гайки | швидкозатискна гайка |
| Тип пристрою | кутові шліфмашини (болгарки) |
| Тип схоплення | 1-ою рукою |
| Паковання | пластиковий кейс |
| Ширина, мм | 120 мм |
| регулювання обертів | Немає |
- Ціна: 14 999 ₴








