
Зарядний пристрій для чотирьох акумуляторів Einhell 2x2 Power X-Quatrocharger 4А (4512102)
- В наявності
- Код: ER_4512102
4 080 ₴
3 909 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell 2x2 Power X-Quattrocharger 4А
- Зарядка створена для підзарядки двох або чотирьох литій-іонних акумуляторів з навантаженням 18В;
- пришвидшує процес поповнення заряду, що важливо для професійних майстрів в умовах багатозадачності;
- наявність рукоятки спрощує перенесення пристрою;
- Функція відновлення сильно розтягнених накопижних елементів допомагає реанімувати давно не застосовані АКБ;
- щоб контролювати стан кожного з акумуляторних блоків передбачена 6-сегментна світлодіодна індикація;
- Впроваджена технологія швидкої зарядки з використанням струму 4А, що ще пришвидшує процедуру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.65 кг |
| Тип інструмента | зарядні пристрої для акумуляторної техніки |
| Габарити | 228x200x245 мм |
| Клас | побутової |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Зарядний пристрій;- картонна коробка; — інструкція з експлуатації; — гарантійний талон |
| Призначення | для електроінструменту для садової техніки для будівельної техніки |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Серія | Einhell Power-X-Change |
| Країна походження | Германия |
| Тип товару | зарядний пристрій |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 3 909 ₴








