
Зарядний пристрій Makita DC18WA , серія G
- В наявності
- Код: ER_195423-6
2 100 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: Зарядний пристрій; Тип акумулятора: Li-Ion; Напруга: 230 В;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Час зарядки | 1 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга зарядки | 18 В |
| Напруга живильної мережі | 230 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.6 кг |
- Ціна: 2 100 ₴
