
Тример садовий Verto, 450Вт, 29см, телескопічна ручка, 2.95кг
- Немає в наявності
- Код: ER_52G551
2 199 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний триммер VERTO 52G551, 450 Вт, ідеально підходить для роботи, пов'язаної зі стрижкою та доглядом за газоном у домашньому саду.
- Призначений для обробки країв газонів
- Більш екологічний порівняно з пристроями внутрішнього згоряння
- Тиха робота
- Просте обслуговування, не потрібні додаткові інструменти
- Ергономічний перемикач увімкнення/вимкнення
- Регульована довжина телескопічної труби
- Додаткова рукоятка, що регулюється
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 290 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Потужність двигуна | 1.9 к. с. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.95 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 450 Вт |
- Ціна: 2 199 ₴





