
Триммер електричний Bosch EasyGrasCut 18V-230 (06008C1A3)
- Немає в наявності
- Код: ER_0.600.8C1.A03
4 680 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Ширина косіння - 23 см, подається напівавтоматично при натисканні на вимикач.
- Один заряд дозволяє ефективно скосити до 6 тенісних кортів. Акумулятор обладнано системою контролю температури під час заряджання, працюючи в діапазоні від 0 °C до +35 °C. Перевагою акумуляторної батареї є вбудована система "Electronic Cell Protection" (ECP), що запобігає повній розрядці.
- Легка (2,2 кг) та проста у використанні конструкція.
- Перед початком косіння трави слід активувати фіксатор вимикача.
- Напівавтоматична подача волосіні активується натисканням на вимикач, 1 натиск і висування 10 мм волосіні. Тример працює від літій-іонної батареї на 18 В ємністю 2 Ач, повністю заряджаючи за 124 хвилини.
- Максимальна кількість обертів (на холостих) становить 8500 об/хв.
- Працює з ліскою товщиною 1,6 мм та довжиною 4 м.
- Головка обертається на 180 °, забезпечуючи ефективне підрізування країв газону.
- Рукоятка регулюється для зручності роботи.
Комплект постачання акумуляторного тримера Bosch EasyGrassCut 18V-230:
- Тример Bosch EasyGrassCut 18V-230;
- Акумулятор PBA 18V 2.0 Ah WB;
- Зарядний пристрій AL 1810 CV.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Тример;-акумуляторна батарея;-зарядний пристрій; — інструкція з експлуатації; — гарантійний талон;-паковання |
| Максимальна товщина волосіні | 1.6 мм |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Привод | металевий вал |
| Розташування двигуна | нижнє |
| Різальна система | леска |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип товару | тримери |
| Форма ручки | D-подібна |
| Ширина косіння волосінню | 23 см |
- Ціна: 4 680 ₴

