
Einhell Вал аерації для скарифікатора GC-SA 1231/1 та GC-CS 36/31 Li
- Немає в наявності
- Код: ER_3405572
1 128 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовлений з високоякісного та міцного металу. Довговічність та зручність у роботі з інструментом. Ножі мають підвищену стійкість до навантажень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.97 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Матеріал | Метал |
| Сумісність | скарифікатор/Einhell GC-SA 1231/1 і GC-CS 36/31 Li |
| Тип | вал аерації |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 128 ₴
