
Einhell Подрібнювач садовий GC-KS 2540, 2000 Вт, діам. 40 мм, ножовий вал
- Готово до відправки
- Код: ER_3430330
6 810 ₴
6 469 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий подрібнювач Einhell GC-KS 2540 призначений для подрібнення гілок, рослин та інших відходів з Вашого саду. Потужний мотор подрібнювача з максимальною споживаною потужністю 2500 Вт забезпечує обертання 2-х двосторонніх ножів з максимальною швидкістю 3800 об/хв забезпечуючи при цьому подрібнення гілок діаметром до 40 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр подрібнюваного матеріалу | 40 мм |
| Додатково | лійка з гумовими ламелями |
| Комплектація | сумка для сміття |
| Контейнер для збирання | Да |
| Потужність двигуна | 2500 макс. S6 40%, 2000 Вт споживана S1 Вт |
| Оберти подрібнювача | 3800 об./хв |
| Об'єм контейнера | 50 л |
| Живлення | Мережа |
| Система подрібнення | ножова |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | Електричний |
- Ціна: 6 469 ₴






