
Einhell Подрібнювач садовий GC-KS 2540 CB, 2000 Вт, ножі, 40мм, бак 55л
- Готово до відправки
- Код: ER_3430400
9 560 ₴
9 079 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садові подрібнювачі гілок призначені для швидкої утилізації обрізків дерев, чагарників. Таке обладнання ефективно використовується у професійній галузі, а також у побуті. Подрібнювач гілок Einhell GC-KS 2540 CB – це недорогий пристрій, який можна використовувати для різних умов. Ми рекомендуємо Вам садове обладнання Енхель, тому що компанія виробляє лише якісну техніку для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр подрібнюваного матеріалу | 40 мм |
| Захист від перевантаження | Да |
| Колеса для транспортування | Да |
| Контейнер для збирання | Да |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |
| Оберти подрібнювача | 3800 об./хв |
| Об'єм контейнера | 55 л |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | Електричний |
- Ціна: 9 079 ₴





