
Einhell Подрібнювач садовий GC-RS 2540, 2500 Вт, діам. 40 мм, ножовий вал, низькошумний
- В наявності
- Код: ER_3430620
11 990 ₴
11 389 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий подрібнювач Einhell GC-RS 2540 призначений для подрібнення гілок, рослин та інших відходів з саду. Потужний мотор шредера з максимальною споживаною потужністю в 2500 Вт забезпечує вирішення 2-х двосторонніх забезпечуючи при цьому подрібнення гілок діаметром до 40 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр подрібнюваного матеріалу | 40 мм |
| Додатково | міцне шасі з колесами |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |
| Оберти подрібнювача | 40 об/хв |
| Живлення | Мережа 230 В |
| Реверсивний хід | Да |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | Електричний |
- Ціна: 11 389 ₴


