
2E Подрібнювач садовий мережевий GardenFrag 2400Вт 40мм 40л 10кг ніж
- Готово до відправки
- Код: ER_2E-ES24
3 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подрібнювач садовий 2Е GardenFrag 2400 Вт (код товару: 2E-ES24) призначений для подрібнення рослинних відходів, таких як невеликі гілки, суччя, стовбури молодих дерев, листя, трава. Допомагає утилізувати садове сміття, перетворюючи його на корисну сировину для компосту або мульчі. Потужний мотор 2400 Вт та ножова ріжуча система садового подрібнювача 2E-ES24 здатні з легкістю подрібнити гілки діаметром до 40мм. Завдяки колесам перемістити подрібнювач набагато комфортніше та легше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр подрібнюваного матеріалу | 40 мм |
| Додатково | Захист від перевантаження |
| Комплектація | подрібнювач садовий |
| Потужність двигуна | 2400 Вт |
| Оберти подрібнювача | 4500 об./хв |
| Об'єм контейнера | 40 л |
| Живлення | Мережа |
| Система подрібнення | ножова |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | Електричний |
- Ціна: 3 999 ₴









