
Культиватор електричний Einhell GC-RT 7530
- В наявності
- Код: ER_3431050
5 032 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Культиватор Einhell GC-RT 7530
Культиватор Einhell GC-RT 7530 – мережевий культиватор для використання під час польових робіт. Культиватор Einhell GC-RT 7530 призначений для ефективного розпушування ґрунту. Оснащення культиватора Einhell GC-RT 7530 зручною ергономічною довгою рукояткою дозволяє оператору під час землеробських робіт почуватися максимально комфортно, рукоятка складається на період, коли культиватор Einhell GC-RT 7530 не використовується.
Комплект поставки:
- Культиватор Einhell GC-RT 7530
- Ріжуча система.
Особливості та переваги Einhell GC-RT 7530:
Ефективне розпушування ґрунту – потужна ріжуча система з надійними лезами.
Ергономіка - довга складна рукоятка для комфортної роботи та компактного зберігання.
Зручне зберігання - кабельний затискач захищає кабель від зношування та застосовується для зберігання інструменту.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість встановлення навісного обладнання | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина культивації | 20 см |
| Діаметр фрез | 200 мм |
| Захист двигуна від низького рівня оливи | Немає |
| Клас | побутової |
| Клас культиватора | легкий |
| Кількість фрез | 4 |
| Комплектація | - Культиватор; - 4 встановлених фрези; - інструкція з експлуатації |
| Кромкорізи (захисні диски для рослин) | Немає |
| Максимальна ширина культивації | 30 см |
| Потужність, Вт | 750 Вт |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Виробник двигуна | Einhell |
| Розташування транспортувальних коліс | без транспортувального колеса |
| Регулювання ручки керування за вертикаллю | Да |
| Регулювання ручки керування за горизонталлю | Немає |
| Регулювання ширини культивації | без регулювання |
| Редуктор (привод) | черв'ячний |
| Країна походження | Германия |
| Тип запуску | електростарт |
- Ціна: 5 032 ₴





