
Культиватор Einhell GC-RT 1545 М, 1500 Вт, ширина 45см, глибина 22см, 12.35кг
- Немає в наявності
- Код: ER_3431060
8 994 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний культиватор Einhell GC-RT 1545 M є легким та надійним садовим інструментом для ефективної обробки ґрунту. Він оснащений двигуном потужністю 1500 Вт, який забезпечує достатню продуктивність і плавність ходу при ширині обробки в 45 см і невеликій вазі культиватора. Швидке просування навіть через твердий ґрунт забезпечується міцними лопатями культиватора. Для безпечної роботи електричний культиватор Einhell GC-RT 1545 M оснащений 2-точковим запобіжним вимикачем, який відключає ножі культиватора, як тільки ви відпускаєте вимикач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Культиватор |
| Кількість фрез | 6 шт. |
| Тип двигуна | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Потужність | 1500 Вт |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Робоча глибина | 22 см |
| Швидкість обертання різальної системи | 390 об/хв |
| Ширина захоплення культивації | 45 см |
- Ціна: 8 994 ₴





