
Cellfast Сучкоріз площинний BASIC, храповий механізм, d різання 45мм, 710мм, 1000гр
- Готово до відправки
- Код: ER_42-410
970 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворучний сучкоріз призначений для різання свіжої деревини. Нековзна поверхня SAFETOUCH для надійного захоплення та комфортного використання. Верхнє лезо з антипригарним покриттям гарантує безпечний для рослин зріз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Максимальна товщина гілок | 45 мм |
| Максимальний діаметр зрізу | 45 мм |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Особливості | верхнє лезо з антипригарним покриттям |
| РОЗМІРИ | 710 x 30 x 285 |
| Тип | сучкорез |
| Тип живлення | механічний |
- Ціна: 970 ₴


