
Кущоріз RHT4550, 450Вт, лезо 50см, крок різу 20мм Ryobi
- Немає в наявності
- Код: ER_5133002793
3 349 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність 450 Вт. Двосторонні леза виготовлені за технологією алмазного шліфування. Довжина лез 50 см, крок зрізу 20 мм. D-подібна передня рукоятка та гумове покриття основної рукояті для зручності користувача. Сумісність із насадкою HedgeSweep (постачається додатково).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Потужність двигуна, Вт | 450 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,9 кг |
| Вібрації: холостий хід | 3,6 м/сек² |
| Довжина шини | 500 |
| Комплектація | Чехол /для лезвий |
| Матеріал леза | алмазне шліфування |
| Особливості | різальна здатність /20 мм |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Волоссявий хід | 1600 об./хв |
| Колір | Салатовий |
- Ціна: 3 349 ₴

