
Акумуляторні ножиці Einhell GE-CG 18/100 Li-Solo (3410313)
- Готово до відправки
- Код: ER_3410313
2 810 ₴
2 709 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Акумуляторні ножиці є допоміжним інструментом для виконання « останніх штрихів» в оформленні саду та ландшафтних територій, допомагаючи акуратно зрізати рослинність на невеликій площі. Ніжові елементи нарізають лазером і піддають дерев’яній шліфуванній шліфуванній шліфувальці для акуратного зрізу без пошкодження живих тканин.
Ефективна робота з АКБ навантаженням 18В
Бездротова модель працює від енергії акумулятора серії Power X-Change, що ідеально сумісного з великим асортиментом каркасних машин для будинку і саду. Центральне розташування енергоблоку для кращого балансування.
Довжина полотна - 20 см
Середні розміри двобічного ніжка дозволять вивести площину на живому паркані, продуктивно обробити досить велику площу декораційно-лінійних культур, а також виконати тонкі завдання за аргументом елементів озеленення.
Відстань між ножами - 15 мм
Достатковий інтервал між зубцями дозволяє зсипати досить великих гілок при чистці чагарникових насаджень і надання кроне декоративної форми.
Оптимальна вага і габарити
Компактний кущоз контролюється однією рукою, легко направляється до відрослих трав і зони скупчення листків. Сучасні матеріали сприяють зменшенню маси без погіршення якості приладу, що сприяє мінімальній втому користувача від садових заходів. Невеликі розміри забезпечать кращий доступ до важкодоступних місць і ретельну обробку газону.
У комплекті поставки 2 насадки - для кущів і трави
Універсальне обладнання підрівнює газоносний покрив і чагарникові насадження, для чого існує два функціональних леза. Щоб замінити пристрої, не потрібно будь-яких додаткових пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.06 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 200 мм |
| РОЗМІРИ | 350x115x137 мм |
| Відстань між ножами | 15 мм |
| Тип | кусторез |
- Ціна: 2 709 ₴









