
Акумуляторний телескопічний кущоріз Ryobi ONE+ OPT1845 (5133002523) (без акумулятору та зарядного пристрою)
- Готово до відправки
- Код: ER_5133002523
6 150 ₴
5 949 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Опис Кусторіз Ryobi OPT1845 (без АКБ і ЗУ)
Могутній 18В двигун дозволяє стригти живі паркани і кущі
Лізання 45 см з алмазною шліфуванням забезпечує чистий різець
Крок зріза 18 мм
4- позиційне регулювання кута нахилу 115 градусів
З’єднаний подовжувальний вал, що забезпечує повну довжину до 2.9 м, розширює область завдань
Повноцінне з іншими інструментами ONE+TM
Комплектація:
-
Кусторіз акумуляторний висотний
-
Захисний чхол для лезів
-
Ремінь
-
Насадка HedgeSweep
-
Інструкція
-
Гарантійний талон
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 1140 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 450 |
| Комплектація | інструкція |
| Максимальна товщина гілок | 18 мм |
| Особливості | телескопічна штанга |
- Ціна: 5 949 ₴



