
Кущоріз телескопічний акумуляторний Einhell GE-HH 18/45 Li T - Solo 18В 450мм штанга 0.88-1.82м 4.28кг без АКБ і ЗП
- В наявності
- Код: ER_3410866
6 540 ₴
6 209 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний телескопічний кущоріз Einhell GE-HH 18/45 Li T-Solo це потужний інструмент для підрізування високих кущів, живоплотів і чагарників
Кущоріз є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change
Батарея та зарядний пристрій Power X-Chan X-Change
Металевий редуктор гарантує тривалий термін служби
Його двосторонні ножі довгий час залишаться гострими завдяки лазерному заточуванню та алмазному шліфуванню
Інструмент має різні види регулювання, завдяки чому його можна використовувати в різних видах робіт з обрізування та підрізування рослин в
доступні окремо.
Кущоріз є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change
Батарея та зарядний пристрій Power X-Chan X-Change
Металевий редуктор гарантує тривалий термін служби
Його двосторонні ножі довгий час залишаться гострими завдяки лазерному заточуванню та алмазному шліфуванню
Інструмент має різні види регулювання, завдяки чому його можна використовувати в різних видах робіт з обрізування та підрізування рослин в
доступні окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 450 мм |
| Відстань між ножами | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Висота | 1220 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 210 мм |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,28 кг |
| Комплектація | Без акумуляторного блока |
| Особливості | додаткова ручка |
| РОЗМІРИ | 150х100х1100 мм |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 6 209 ₴









