
Сучкоріз-висоторіз акумуляторний Ryobi RY18PLA-0, 18В ONE+, різ 32мм, без АКБ та ЗП
- Готово до відправки
- Код: ER_5133004575
9 500 ₴
9 199 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висотний гілкоріз Ryobi ONE + RY18PLA-0 5133004575 призначений для догляду за садовими деревами. Здатний обрізати гілки діаметром до 32 мм (м'яка деревина) або до 28 мм (тверда деревина). Телескопічна рукоятка дозволяє збільшувати довжину інструменту до 2.7 м, що дозволяє не використовувати драбину під час обрізання гілок на великій висоті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 150 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 1620 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр зрізу | 32 мм (м'яке дерево), 28 мм (тверде дерево) |
| Особливості | Телескопічна ручка/збільшувати довжину інструмента до 2,7 м |
| Колір | жовтий із чорним |
- Ціна: 9 199 ₴






