
Cellfast Секатор контактний IDEAL, d різання 16мм, довжина 20см
- Немає в наявності
- Код: ER_40-415
551 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний одноручний контактний секатор призначений для різання сухих гілок. Максимальний діаметр різання 16 мм. Ручки покриті поверхнею safetouch, яка забезпечує надійне захоплення та зручність експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,164 кг |
| Максимальна товщина гілок | 16 мм |
| Максимальний діаметр зрізу | 16 мм |
| Особливості | запобіжний замок |
| Тип | секатор |
| Тип живлення | механічний |
| Колір | Синій |
- Ціна: 551 ₴


