
Насадка-кущоріз Einhell для GE-HH 18 Li T (3410835)
- В наявності
- Код: ER_3410835
1 998 ₴
1 930 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell для GE-HH 18 Li T (3410835)
- насадка призначена для підрізання живоплоту, чагарників і гілок дерев на великих ділянках;
- характеризується компактною шиною, довжина якої 200 мм;
- для виготовлення лез використана оброблена лазером і покрита алмазами сталь;
- тривалий термін експлуатації, який гарантує редуктор, виготовлені
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Висота | 270 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,34 кг |
| Комплектація | інструкція |
| РОЗМІРИ | 15,5 х 12 х 265 мм |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 1 930 ₴







