
Садові ножиці Einhell GE-CH 1846 Li Т- Solo (3410642)
- Немає в наявності
- Код: ER_3410642
3 462 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell GE-CH 1846 Li Т- Solo
| Доглядати за садовими рослинами досвідчені садівники віддають перевагу за допомогою акумуляторного інструменту, , який не зашкодить рослинності дротами, що тягнуться. Німецька компанія Einhell пропонує використовувати садові ножиці для обрізання живоплоту, формування крон дерев і чагарнику. Продуктивна техніка дбайливо зрізає пагони, оператору залишається лише спрямовувати агрегат в оброблювану зону провертати під час виконання складних декоративних форм із кущів. | ![]() |
Особливості та переваги моделі GE-CH 1846 Li Т- Solo:
![]() |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина шини | 520 мм |
| Максимальна товщина різання | 15 |
| Максимальна частота руху різального інструменту | 2200 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Відстань між ножами | 15 мм |
| Тип | кусторез |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 3 462 ₴








