
Ножиці для трав акумуляторні Einhell GE-CG 18/100 Li T-Solo 18В PXC леза 10/20см телескоп. ручка 0.7кг (без акумулятору та
- Готово до відправки
- Код: ER_3410310
3 596 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Ножиці садові акумуляторні Einhell GE-CG 18/100 Li T - Solo - це ідеальний помічник для садоводів, які цінують гнучкість і комфорт при підстриганні рослинНожиці є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change
Батарея і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change
Надійний металевий редуктор передає крутний момент від двигуна на ножі
В комплект поставки входять насадка для підстригання кущів і насадка для підстригання трави
Заміну насадок можна зробити легко вручну без додаткового інструменту
Вимикач захищає користувача від ненавмисного пуску
Завдяки м`яким накладкам Softgrip інструмент надійно фіксується у руці
В комплект поставки входить телескопічна ручка для зручної вертикальної роботи
Поставляється без акумулятору і зарядного пристрою, які можна придбати окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Відстань між ножами | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 940 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 190 мм |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумуляторного блока |
| Максимальний діаметр зрізу | 8 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Особливості | Телескопічна ручка |
| Колір | чорний із червоним |
- Ціна: 3 596 ₴









