
Einhell Кущоріз телескопічний GC-HH 5056, 500Вт, 56/47см, крок 20мм, штанга 1.7-2.5м, 4.3кг
- Готово до відправки
- Код: ER_3403870
3 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний кущоріз телескопічний Einhell GC-HH 5056 потужністю 500 Вт є дуже ефективним інструментом, який забезпечує гарне обрізання високих живоплотів, чагарників та кущів завдяки ручці, яку можна висунути до 250 см. Рухливі у протилежних напрямках двоклинкові леза. з відстанню між зубцями 20 см, довжиною леза 56 см та довжиною різу 47 см, ріжуть товсті гілки без проблем та забезпечують чисті результати різу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 560 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 500 |
| Відстань між ножами | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 170 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | ручка з м'якою накладкою |
| РОЗМІРИ | 1370х170х140 мм |
| Волоссявий хід | 3000 об/хв |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 3 999 ₴







