
Акумуляторний кущоріз RYOBI RY18HT55A-0 ONE+ (5133004909) (без акумулятору та зарядного пристрою)
- Готово до відправки
- Код: ER_5133004909
6 200 ₴
5 999 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Особливості:
- Нова конструкція рукояті LINEA поєднує в одному ідеально збалансованому корпусі комфорт, компактний дизайн та простоту використання;
- Легка конструкція для комфортної роботи;
- 55 см лезо з кроком 24 мм дозволяє зрізати навіть товсті гілки;
- Лезо, заточене алмазним шліфуванням, забезпечує чистий і акуратний різ;
- HedgeSweep™ для видалення зрізаних гілок.
Комплект поставки:
- Акумуляторний кущоріз RYOBI RY18HT55A-0 ONE+;
- Насадка HedgeSweep™;
- Захисний кожух;
- Упаковка – картонна коробка;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 230 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 1040 мм |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 550 |
| Комплектація | Без акумуляторного блока |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Колір | жовтий із чорним |
- Ціна: 5 999 ₴

