
Акумуляторний секатор Ryobi ONE+ RY18SCA-0 (без акумулятору та зарядного пристрою)
- Готово до відправки
- Код: ER_5133005024
6 600 ₴
6 379 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Акумуляторний секатор RYOBI RY18SCA-0 ONE+ – чудовий помічник у догляді за садовими чагарниками та деревами. Понад гострі ріжучі полотна виготовлені зі сталі SK5, завдяки чому забезпечують високу ріжучу здатність. Невелика вага та ергономічна форма роблять роботу однією рукою комфортною.
Особливості:
- Акумуляторний секатор для роботи за допомогою однієї руки;
- Висока ріжуча здатність завдяки над гострим ріжучим полотнам зі сталі SK5;
- Чистий точний різ дозволяє підтримувати здоров'я рослини;
- Дозволяє різати гілки діаметром до 25 мм (м'яка деревина) та до 20 мм (тверда деревина) без значних фізичних зусиль;
- Легкий та зручний для перенесення;
- Зручна клавіша включення знижує втому під час роботи;
- Висока швидкість роботи, один цикл триває лише 2.5 с;
- Для увімкнення необхідно натиснути клавішу та утримувати її 4 секунди;
- До 1500 різів на одній зарядці акумулятора 1.5 Ач.
Комплектація:
- Акумуляторний секатор RYOBI RY18SCA-0 ONE+;
- Упаковка – картонна коробка;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.7 кг |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 340 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплектація | Без акумуляторного блока |
| Матеріал леза | Сталь |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Колір | Салатовий |
- Ціна: 6 379 ₴







