
Кущоріз RHT6760RL, 650Вт, лезо 60см, крок різу 30мм, 4кг Ryobi
- Готово до відправки
- Код: ER_5133003647
6 199 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей кущоріз має високу потужність, що дозволяє йому легко справлятися з будь-якими гілками кущів. Оснащений якісними ножами, які забезпечують чисте та точне різання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Потужність двигуна, Вт | 650 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Висота | 250 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина шини | 600 |
| Особливості | антиблокувальна система |
- Ціна: 6 199 ₴




