
Кущоріз RHTRHT8165RL, 800Вт, лезо 65см, крок різу 34мм, 4кг Ryobi
- Готово до відправки
- Код: ER_5133003649
6 599 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний кущоріз RYOBI RHT8165RL – високопродуктивний інструмент призначений для догляду за садом та прибудинковою територією, а саме для обрізання чагарників, дерев, живоплотів. Агрегат легкий та простий в експлуатації, що дозволить вам працювати з ним довгий час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина шини | 650 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 800 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Висота | 1230 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Комплектація | Чехол |
| Особливості | антиблокувальна система |
- Ціна: 6 599 ₴



