
Сучкоріз акумуляторний OLP1832BX, 18В ONE+, різ 32мм, 250Нм, без АКБ та ЗУ Ryobi
- Готово до відправки
- Код: ER_5133004392
6 699 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний секатор для роботи у важкодоступних місцях. Двигун 18 забезпечує різання гілок діаметром до 32 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 1.93 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина леза | 32 мм |
| Комплектація | Захисний кожух |
| Максимальний діаметр різання | 32 мм |
| Загальна довжина | 910 мм |
| Особливості | ручка з м'якою накладкою |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | Садові секатори |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 6 699 ₴


