
Верстак Ryobi RWB01 (513001778)
- Готово до відправки
- Код: ER_5133001778
1 799 ₴
1 764 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Ryobi RWB01 (513001778)
- Композиційна конструкція для зберігання і транспортування використовуються в столярних та інших майстернях.
- Комбінація з бамбука забезпечує одночасно легкість і міцність.
- Висока точність під час обробки заготовок гарантує мірна лінійка і транспортір;
- Переставні губки дозволяють змінювати положення виробів, підганяючи їх під потрібні параметри;
- Швидке регулювання значно економить час користувача.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на полицю | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | складний |
| Матеріал стільниці | Бамбук, ДСП |
| Особливості | комплектація/4 затискачі, ключ |
| РОЗМІРИ | 60,5 x 12 x 18 см |
- Ціна: 1 764 ₴
