
Верстат складний RSTSJ150 1070х980х895мм навантаження до 150кг 19кг Ryobi
- Готово до відправки
- Код: ER_5133005891
10 500 ₴
10 259 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстак складаний з тисками Ryobi RSTSJ150 (код товару: 5133005891) призначений для фіксації заготовок із зусиллям до 1000 кг. Затискні лещата з педальним керуванням звільняють руки, а зусилля затиску до 1000 кг ефективно утримує матеріал на місці. Блокування лещат від випадкового натискання, робить більш запасний запас роботи з важкими предметами. Максимальне навантаження 250 кг та ширина матеріалу, заготовки, 0-940 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Конструкція | складной |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| РОЗМІРИ | 1070 х 980 х 895 |
| Розміри в складеному вигляді | 815х302х345 |
| Відстань між щелепами | 0-950 |
| Складана конструкція | Да |
| Тип | верстат |
| Зусилля натискання щелепи (губок) | 10 000 Н (1 000 кг) |
- Ціна: 10 259 ₴








