
Обігрівач оливний RM Electric, 15м2, 1500Вт, мех. упр-ння, 7 секцій, зволожувач, білий
- Немає в наявності
- Код: ER_RM-02001E
2 690 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масляний радіатор RM Electric, 7 секцій, 1500 Вт, 15 м2, 3 режими роботи, додатково зволожувач. Масляний радіатор RM02001e 1500 Вт - надійний і простий в управлінні радіатор масляний з 7 модулями. Призначений для додаткового обігріву та підтримки оптимальної температури в житлових та офісних приміщень. Завдяки великій потужності легко обігріє приміщення 15-20м.кв. і підтримуватиме потрібну температуру. Комплектується ємністю для зволоження повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.40 кг |
| Можливості | Ступеневий перемикач |
| Габарити | 62х32х12 см ВхШхГ |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | оливний радіатор |
| Мобільність | коліщатка для зручності перевезення |
| Потужність нагрівання макс. | 1.5 кВт |
| Потужність нагрівання хв. | 0.6 кВт |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт /900/1500 |
| Площа обігрівання | 15 кв.м |
| Тип | нагрівач оливний |
| Тип живлення | електрика |
| Керування | Механічне |
| Встановлення | для підлоги |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 690 ₴



