
Комплект термостатичний Danfoss RAS-C2 + RA-N + RLV-S, 1/2", RA, кутовий
- Готово до відправки
- Код: ER_013G2219
1 220 ₴
1 019 ₴
-16%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний комплект застосовується для встановлення на радіатори, підключені до двотрубної системи опалення. Підходить для бокового підключення. Завдяки даному терморегулятору можна встановити різну температуру в різних приміщеннях. Наприклад, в спальні, прохолодніше, ніж в ванній кімнаті. Встановивши різні температурні режими в кімнатах, створюється більш сприятливий мікроклімат для мешкання сім'ї. Температуру в приміщенні можливо регулювати в межах від 8 до 28° С. Регулювальний і запірний клапан оснащені додатковим гумовим ущільненням.
Основні
| Тип | комплект термостатичний |
| Призначення | система «Опалення» |
| Тип підключення | кутовий |
Конструктивні та функціональні особливості
| Комплектація | термостатична голівка /RAS-C2 |
| клапан /RA-N | |
| клапан запірний /RLV-S 1/2" |
Додатково
| Додатково | діапазон температурної настройки від 8 до 28°С |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.60 кг |
| Об'єм | 0.0007 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | діапазон температурного настроювання від 8 до 28 °C |
| Комплектація | термостатична головка/RAS-C2 |
| Тип | комплект термостатичний |
| Тип підключення | кутовою |
- Ціна: 1 019 ₴

