
Термостатичний елемент Danfoss Ally, M30x1.5, RA, Zigbee, білий
- Готово до відправки
- Код: ER_014G2420
4 810 ₴
3 639 ₴
-24%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Danfoss Ally 014G2420 являє собою радіаторний термостат для побутового використання. Термостат Danfoss Ally живиться від батареї та є компактним і простим в управління пристроєм з ручним колесом регулювання та однією кнопкою. Радіаторний термостат Danfoss Ally™ 014G2420 сертифікований за стандартом Zigbee та сумісний з інтерфейсним модулем Danfoss Ally™ Gateway та сертифікованими системами на базі технології Zigbee сторонніх виробників. Радіаторний термостат Danfoss Ally легко встановлюється, всього лише за 30 секунд! Адаптери доступні для усіх моделей термостатичних клапанів виробництва Danfoss та більшості інших виробників радіаторних клапанів.Система Danfoss Ally пропонує:
- Шлюз Danfoss Ally 014G2400
- Радіаторний терморегулятор Danfoss Ally 014G2420
- Повторювач сигналу Danfoss Zigbee 088U1131
- Сумісність із Danfoss Icon — розумною системою управління гідравлічним підлоговим опаленням.
- Застосунок Danfoss Ally — усе, що вам потрібно для управління опаленням своєї оселі
Властивості:
- Програмування та управління через шлюз ZigBee
- Заощадження енергії
- Легкість встановлення
- Легкість управління
- Ручний режим
- Функція відкритого вікна
- Точне ПІД-регулювання температури
- Функція саморегулювання
- Зручний LCD-дисплей
- Поворот дисплею -180 градусів
- Мін./Макс. температурний діапазон
- Функція блокування для захисту від дітей
- Функція захисту від замерзання
- Функція тестування клапану
- Фонова підсвітка дисплею
- Тривалість служби батареї до 2 років
- Індикатор низького зарядку батареї
- Можливість оновлення ПЗ
Основні
| Тип | терморегулятор |
Додатково
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.24 кг |
| Об'єм | 0.0004 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Терморегулятор |
- Ціна: 3 639 ₴
