Терморегулятор Danfoss Icon RT IR, +5...35 ° C, інфрачервоний датчик, бездротовий, накладний, 2x AA, 3V, білий
- Готово до відправки
- Код: ER_088U1082
7 840 ₴
7 279 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сенсорний бездротовий термостат нового покоління може використовуватися в системах управління опаленням Danfoss Link, Danfoss Icon. Він може застосовуватися не тільки в системах опалення, але і в системах охолодження.
- Сенсорний дисплей
- Інфрачервоний датчик підлоги
- Стійкий до ультрафіолету пластик не жовтіє з часом
- Обмеження температури (від 5 ° C до 35 ° C)
- Можливість відключення охолодження для конкретного приміщення
- Можливість управління двома різними опалювальними приладами (наприклад, радіатори опалення та тепла підлога в одному приміщенні)
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | електронний |
| Призначення | система «Опалення» |
| системи охолодження |
Технічні характеристики
| Температура робоча | 0 - +40 °С °С |
| Живлення | 2 x AA |
Конструктивні та функціональні особливості
| Монтаж | накладний |
| Сенсорний екран |
|
| Бездротове управління |
|
| Ступінь захисту IP | IP21 |
Додатково
| Додатково | з інфрачервоним датчиком |
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.23 кг |
| Об'єм | 0.0006 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | з інфрачервоним датчиком |
| Ступінь захисту IP | IP21 |
| Температура робоча | 40 °С |
| Тип | Терморегулятор |
- Ціна: 7 279 ₴
