
Терморегулятор DEVI DEVIreg 850 III, монтаж на DIN-рейку
- Немає в наявності
- Код: ER_140F1084
22 848 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний двозонний програмований мікропроцесорний регулятор для управління кабельними системами сніготанення, встановленими на дорогах, ступенях, автостоянках, рампах або для захисту від обмерзання і замерзання водостічних труб, жолобів, поверхні покрівлі. Можливо управління двома незалежними зонами на Ґрунті і/або на Крівлі в будь-якій комбінації з підключенням сумарно до 4-х датчиків.
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | електронний |
| Призначення | системи антиобледеніння |
Конструктивні та функціональні особливості
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Функція програмування |
|
Додатково
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Вага | 0.80 кг |
| Об'єм | 0.0043 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devi |
| Країна виробник | Данія |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Область застосування терморегулятора | Системи сніготанення та антиобледеніння |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Терморегулятор |
- Ціна: 22 848 ₴
