
Терморегулятор Veria Control T45, цифровий, програмований, макс 13А
- Немає в наявності
- Код: ER_189B4060
3 768 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Veria Control T45 - програмований тижневий терморегулятор з таймером, який керує роботою системи "тепла підлога" на основі нагрівальних матів або кабельними системами обігріву Veria. Температура встановлюється згідно з показаннями датчика, встановленого в підлогу, датчика в приміщенні, або з огляду на свідчення обох датчиків. Регулятор оснащений програмою для буднів і вихідних, обидві з яких можуть бути використані для того, щоб розділити даний день на чотири тимчасові зони. Це означає, що ви можете встановити обігрів тільки вашої підлоги/кімнати протягом необхідного періоду часу з метою збереження електроенергії та грошей
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | електронний |
| Призначення | система «Тепла підлога» |
Технічні характеристики
| Струм навантаження активного (індуктивної) | 13 А |
Конструктивні та функціональні особливості
| Функція програмування |
|
| Вбудований таймер |
|
Додатково
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.40 кг |
| Об'єм | 0.0011 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veria |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила струму | 13 А |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Терморегулятор |
- Ціна: 3 768 ₴
