
Керамічна панель TEPLOCERAMIC ІЧ + конвекція, 20м2, 1000Вт, електр. упр-ння, 120 х 60см, терморегулятор, мармур
- Немає в наявності
- Код: ER_TCH-RA1000-12316
5 599 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамическая электронагревательная панель (ИК+конвекция) с терморегулятором TCH-RA1000-12316.
Технічні характеристики Teploceramic Керамічна електронагрівальна панель TCH-RA1000-12316:
Основні параметри
| Тип | обігрівач керамічний |
| Установка | для підлоги |
| настінний | |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Потужність нагріву макс. | 1 кВт |
| Управління | механічне |
| Дисплей | |
| Замок від дітей | |
| Тип живлення | електрика |
| Колір | мармур |
| Вага | 24 кг |
| Габарити | 60.3х120.3х5.4 см ВхШхГ |
| Мобільність | коліщатка для зручності перевезення |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teploceramic |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Габарити | 60.3х120.3х5.4 см ВхШхГ |
| Гарантія | 5 років |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | керамічна електронагрівальна панель |
| Мобільність | коліщатка для зручності перевезення |
| Потужність нагрівання макс. | 1 кВт |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Об'єм обігріву | 8 м3 -11 |
| Площа обігрівання | 20 кв.м |
| Температура поверхні | 95 °С |
| Тип | Нагрівач керамічний |
| Тип живлення | електрика |
| Керування | Механічне |
| Встановлення | для підлоги |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Колір | Мрамор |
- Ціна: 5 599 ₴







